kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • כי יברכך ה' אלהיך בכל תבואתך ובכל מעשהידיך והיית אך שמח: דברים טז' טו Nes palaimins tave Kūrėjas visame tavo derliuje ir visuose tavo rankų darbuose – ir būsi tik džiaugsme. (Dvarim 16 – 15)
  • Linksmos Sukot šventės! !חַג שָׂמֵחַ

מאמר לסיום הזוהר יז

Straipsnis Zoharo užbaigimui

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir kaip sakėme apie Kūrėjo didumo suvokimą, kad jei aplinka deramai neišaukština Kūrėjo, ji susilpnina pavienį žmogų ir „atima“ iš jo galimybę pasiekti Kūrėjo „aukštumą“.

115/115871.jpg

הקדמת פי חכם ח

Įvadas į „Pi chacham“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Iš tikro dabar visiškai aišku, kad kiekvienas „atviros” Toros lygis yra žmogui, kaip pasiruošimas būti vertam, jam skirtos „slaptos” Toros dalies pasiekimui.

115/115897.jpg

הקדמה לתלמוד עשר הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Dar turime prisiminti, kad pasiekti ketvirtą meilės Kūrėjui pakopą, galima tik nusipelnius suvokimo, kaip visas pasaulis ateityje atvers „Kūrėjo veidą“.

115/115637.jpg

Praktinė Halacha (Įstatymai)

Lag-Baomer

I. M. Lav

Lag-Baomer – ypatinga diena, ryškiai besiskirianti nuo kitų Omero periodo dienų. Lag – tai yra raidės ל „lamed“ ir ג „gimel“ – taip žymimas skaičius „33“. Lag-Baomer – trisdešimt trečioji Omero diena, 18 ijaro.

115/115881.jpg

מאמר לסיום הזוהר יב

Straipsnis Zoharo užbaigimui

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Išeina, kad mūsų karta yra „Mašijacho dienų karta“, todėl nusipelnėme savo šventos žemės išvadavimo iš svetimšalių rankos, ir taip pat nusipelnėme knygos Zohar atsivėrimo.

115/115831.jpg