kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • ואילו הבטחתני להשיג כל רזיך ולהיות בין הנשגבים אליך, ולא הלבשתם בי בהוה ממש – דייני. בעל הסולם דייני. Jeigu būtum tik prižadėjęs man pasiekti ir suvokti visas Tavo paslaptis (Kūrėjau), ir būti tarp labiausiai išaukštintų, bei išrinktųjų pas Tave, bet nebūtum to įvykdęs dabar būtent – man užtektų ir tiek. (Baal Sulamas „Man užtektų ir tiek“).

פתיחה לחכמת הקבלה קכב, קכג, קכד, קכה, קכו

Įvadas į kabalos išmintį

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Paskui parcufas pakyla antrą kartą su man pas viršutinį, ir tai vadinasi: „ibur bet“ (antras užgimimas).

115/115987.jpg

הסולם, פרקי חיים של המקובל האלוקי רבי יהודה לייב הלוי אשלג

„Hasulam“, rabi Jehuda Ašlago (Baal Sulamo) biografija

ravas Abrahamas Mordechajus Gotlibas

Jis atsakė: „Nėra tau ko pergyventi – vaikas, kurį dabar nešioji, išgyvens. Ir gyvenime jam neprireiks daktarų“. Ir iš tiesų, šis vaikas augo tvirtos sveikatos ir per savo gyvenimą niekada nesirgo.

115/116705.jpg

Praktinė Halacha (Įstatymai)

„Chupa“ ir „kidušin“ „קידושין“ ir „חופה“

I. M. Lav

קידושין „Kidušin“ ceremonijos centre - sutuoktuvių žiedo perdavimas nuotakai. Žiedas - ne santuokos sudarymo simbolis, bet jo pagalba ir yra sudaroma santuoka. Todėl šis žiedas būtinai turi būti jaunikio nuosavybe, ir jis turi jį nupirkti už savo pinigus. Kitu atveju קידושין neturi galios.

115/116189.jpg

החרות יא

Laisvė

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir yra šiuolaikinių „išorinių“ (ateistinių) išminčių, kurie įsižiūrėjo į aukščiau aprašytus dalykus ir pamatė, kad žmogaus protas - tai gyvenimo įvykių ir atsitikimų „produktas“.

115/116358.jpg

הקדמה לספר פנים מאירות ומסבירות

Įvadas į knygą „Veidas šviečia ir paaiškina“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ateik ir pažiūrėk, ką pasakė išminčius ravas A. Even Ezra savo knygoje „Even Mora“. „O dabar atkreipk dėmesį ir žinok: visos priedermės užrašytos Toroje ir tas, kurias pridėjo Tėvai, nors daugelis yra „veiksmo“ arba „žodžiu“, visos jos yra skirtos „širdies“ ištaisymui.

115/116615.jpg