Pirmyn < [1] [2] [3] [4] [5] ... ... ... [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] ... ... ... [912] [913] [914] [915] [916] > Atgal
Ravas Baruchas, kuris visą gyvenimą žiūrėjo tik pirmyn, visada sakydavo, kad žmogus kaskart turi „atversti naują puslapį“ ir nesidairyti atgal į praeitį.

Dvasinio darbo tikslas – ateiti prie sąlygojimo (malonios dvasios) Kūrėjui, todėl žmogus turi prašyti Kūrėjo šios savybės.

Iš tiko šventosios knygos Zohar išmintis, yra uždaryta tūkstančiu spynų, ir žmonių kalba nepajėgi surasti tikslų išsireiškimą, kad iki galo paaiškinti nors vieną šios knygos dalyką.

Yra žinoma, kad žmogus daugeliu atvejų randasi tarp žmonių, kurie neina Tiesos (Toros) keliu. Todėl šių žmonių mintys yra priešingos žmonių, einančių Tiesos keliu, minčių.

Iš tikro pas Kūrėją חס ושלום (chas ve šalom, neduok dieve), nėra jokio trūkumo, kad Jam reiktų, jog apatiniai (žmonės) įvykdytų Jo reikalavimus, kuriuos Jis kelia.
