Pirmyn < [1] [2] [3] [4] [5] ... ... ... [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] ... ... ... [745] [746] [747] [748] [749] > Atgal
Apie pirmuosius pranašus, ir kokio lygio „šventos dvasios“ šviesą galima pasiekti dabar.
Iš tikro, kai du žmonės nekenčia vienas kito, sakoma kad nutolę vienas nuo kito, kaip „rytai nuo vakarų“, o jeigu jie myli vienas kitą, sakoma apie juos, kad jie „susilieję“ vienas su kitu, kaip „vienas kūnas“.
Ir jei žmogus ištaisė save „apačioje“, jis gali pritraukti „pranašystės“ šviesą tik iš savo sielos „šaknies“ pakopos.
Paskui reikia pilnai „nuvilkti“ sielą nuo „materialumo“, esančio kokiame nors pasaulyje, ir tik tada galima pilnai „susijungti“ su aukštutine „šaknimi“.
Kaip jau išaiškinta, šviesa, sklindanti per visus keturis pasaulius: Acilut Brija, Jecira, Asija, iki mūsų žemiausio pasaulio, turi žmogaus – „adam“ „formą“.