kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • Ir pasiuntė (Balakas) pasiuntinius pas Bilamą ben Beorą į Petorą..., kad pašaukti jį, sakydamas: Štai tauta išėjo iš Egipto ir „uždengė“ visą žemės paviršių, ir ji įsikūrė priešais mane. Ir dabar, ateik, prakeik man šią tautą, nes ji stipresnė už mane, gal tada aš pajėgsiu sumušti ją ir išvarysiu iš žemės, nes aš žinau, ką tu palaimini, tas būna palaimintas, o ką prakeiti, tas būna prakeiktas. (Bemidbar 22 – 5, 6)
  • !שבת שלום
  • Šabat Šalom!

הקדמה לספר הזהר לה,לו,לז

Įvadas į knygą Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Noras gauti gimdo poreikius, o poreikiai gimdo „judesį“, kad būtų galima šiuos poreikius patenkinti.

115/115528.jpg

הקדמה לתלמוד עשר הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Tuo būdu, kad visas tremties (galuto), kurią mes kenčiame, ilgumas priklauso tik nuo to, kad nusipelnytumėme užsiėmimų Tora ir priedermėmis lišma.

115/115527.jpg

הקדמה לספר הזהר לד

Įvadas į knygą Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir kad paruošti kūrinius ateiti į šią išaukštintą pakopą, panoro Kūrėjas įvykdyti tai keturių pakopų pagalba.

115/115526.jpg

הקדמה לתלמוד עשר הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Tikunei Zohar aiškina sakinį: „ir Kūrėjo dvasia sklando ant vandens paviršiaus“ (Berešit 1 – 2), ir klausia: kas tai – „Kūrėjo dvasia“?

115/115525.jpg

הקדמה לספר הזהר לג

Įvadas į knygą Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Dabar galime išsiaiškinti Šeštą tyrinėjimą, t.y. kaip sako išminčiai, kad visi aukštutiniai ir žemutiniai pasauliai yra sukurti dėl žmogaus.

115/115524.jpg