kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • אמר רבא: פשיטא לי ,נר ביתו ונר חנוכה- נר ביתו עדיף, משום שלום ביתו.שבת כג – ע''ב, שלבי הסולם, חנוכה, נר חנוכה Pasakė raba: Kas svarbiau ar Šabato žvakė ar Chanukos žvakė? Ir atsako, kad Šabato žvakė svarbiau, nes tai taika namuose. (Talmudas, Šabatas 23 – 2)
  • Linksmos Chanukos šventės! !חג חנוכה שמח

הקדמה לתלמוד עשר הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Pasakė išminčiai: „pasakė rabi Icchakas, jei pasakys tau žmogus: stengiausi ir neradau – netikėk; nesistengiau ir radau – netikėk; stengiausi ir radau – tikėk.“ (Talmudas, Megila).

115/115584.jpg

מבוא לספר הזהר יט

Pratarmė knygai Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Dabar paaiškinkime Trečią apribojimą.

115/115583.jpg

הקדמה לתלמוד עשק הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir kai žmogus nusipelno trečios Kūrėjo valdymo pakopos, t.y. Kūrėjo valdymo „užmokesčiu ir bausme“, kad „paliudija Žinantis paslaptis, kad žmogus jau nebesugrįš prie savo kvailystės“, žmogus tada vadinasi tik „nepilnas teisuolis“.

115/115582.jpg

מבוא לספר הזהר יח

Pratarmė knygai Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir kaip išaiškinome bendrai visų dvasinių A – B – J – A pasaulių suvokimo lygius, lygiai taip yra ir atskirai kiekviename pasaulyje, t.y. nuo Acilut pasaulio „viršaus“ iki Asija pasaulio „apačios“.

115/115581.jpg

התבוננות שבועית פרשת בא

Savaitinė įžvalga Toros daliai Bo

pagal mokyklą Hasulam, vad. ravo Adam Sinaj

Parašyta: „Ir pasakė Kūrėjas Moše, eik (eime kartu) pas faraoną, nes Aš užkietinau jo širdį, ir jo tarnų širdis, tam kad padėčiau šiuos ženklus jo viduje. Ir kad papasakotum savo sūnui ir savo sūnaus sūnui, ką Aš padariau Egipte, ir ženklus, kuriuos padėjau jame, ir sužinotum, jog aš Kūrėjas (Havaja)” (Šmot 10 – 1).

107/107441.jpg